На ринку побутової техніки ми працюємо вже понад 20 років. За цей час ми накопичено величезний досвід. Маємо прямі договори з такими виробниками техніки, як Samsung, LG, Bosch, Атлант, Midea, Artel та інші. Це дає нам можливість продавати сертифіковані товари, які забезпечені гарантією виробника.

1. Найбільший вибір побутової техніки в місті.

“Супутник” є найбільшим магазином побутової техніки в нашому місті, торговою площею 600 кв. м. Тут ми можемо розмістити не лише великий асортимент техніки в одному місці, а й забезпечити нашим відвідувачам необхідну дистанційну відстань. 

2. Купуєш те, що бачиш.

Кожен  має можливість роздивитися товар, побачити його в дії, послухати вичерпну консультацію. Покупець отримує дійсно те, за що заплатив, а не “кота в мішку”, які трапляються під час покупок в інтернеті.

3. Співпраця з сервісним центром по ремонту техніки.

Магазин “Супутник” тісно співпрацює з сертифікованим сервісним центром. Тому питання щодо ремонту та обслуговування побутової техніки вирішуються швидко і злагоджено.

4. Своя доставка.

Наш відділ має свою доставку товарів. Доставка техніки здійснюється, як по місту Новоград-Волинський і його району, так і по інших районах області (Ємільчинський, Баранівський, Пулинський тощо). За проханням покупця наші працівники заносять техніку на будь-який поверх.

5. Покупець завжди правий.

Ми завжди йдемо назустріч нашим покупцям. Обмінюємо і приймаємо повернення товарів протягом 14 днів з дати купівлі згідно з чинним законодавством. Ми не годуємо обіцянками, а вирішуємо питання з користю для покупця.

6. Дисконтна картка з грошовою знижкою.

Дисконтний клуб відділу побутової техніки - справжня цінність. В нас немає віртуальних та накопичуючих гривень, фішок, балів чи бонусів, які треба збирати, а потім не забути їх використати. Наші знижки чесні, прості в підрахунку і надаються одразу в момент покупки. 

7. Відсутність прихованих націнок.

В наших цінах немає прихованих надбавок. Налаштування телевізорів і TV-тюнерів, перевірка побутової техніки на працездатність є безкоштовними послугами для покупця.

8. Побутова техніка на замовлення.

Якщо ж покупець серед усього різноманіття товарів не знайшов того, що шукав - не проблема. Ми привеземо для нього будь-яку модель побутової техніки в найближчі терміни.

9. Учасники соціальних програм

Магазин “Супутник” є учасником соціальних програм. В нашому місті ми спонсори школи №9, Дитячої юнацької спортивної школи, дітей хворих на ДЦП, військових з АТО.

10. Кредит

Кожен бажаючий має можливість оформити кредит на побутову техніку одразу в магазині.

11. Платники податку в бюджет

Протягом 2019 року відділом побутової техніки перераховано майже 344500,00 грн податків до бюджету міста.

12. Безготівковий розрахунок

Ми працюємо з приватними підприємствами і бюджетними організаціями. Надаємо весь необхідний пакет документів, в т. ч. з ПДВ.

Список переваг можна продовжувати далі і далі. Але для чого? Прийдіть і переконайтеся самі в усіх вигодах. Приєднуйтеся до нашої великої родини під назвою “Супутник”.